پروژه‌های انجام شده

با توجه به سیاست بانک مرکزی در خصوص ارائه مجوزهای پرداخت به شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت به شکل پرداخت یاری و پرداخت سازی، شرکت پیشخوان الکترونیک ایرانیان نیز جزء اولین شرکت‌های اقدام‌کننده برای اخذ این مجوز بود که در حال حاضر نیز مجوز های نامبرده اخذ شده و نام این شرکت در لیست شرکت‌های مجاز برای ارائه خدمات پرداخت در بانک مرکزی درج گردید.

با توجه به این مجوز های اخذ شده  در دوره های زمانی مشخص کلیه فرآیند ها، الزامات و استاندارد های حوزه پرداخت توسط شرکت شاپرک به عنوان نماینده بانک مرکزی مورد بازرسی و ممیزی قرار می گیرد. بر اساس رتبه بندی های اعلام شده در این خصوص این شرکت همواره موفق به کسب رتبه برتر در این ممیزی ها و بازرسی ها شده است.

با توجه به این امر این شرکت در حال حاضر امکان ارائه خدمات پرداخت از طریق کلیه ابزار های پرداخت از جمله: دستگاه کارتخوان، درگاه پرداخت اینترنتی، پرداخت موبایلی، دستگاه خودپرداز، Qr code و … را دارا می باشد.

 • ارائه سرویس کیف پول الکترونیک

  با توجه به مجوز های اخذ شده سرویس کیف پول الکترونیک نیز راه اندازی گردید که این سرویس نیز امکانات گوناگون از جمله انتقال وجه از یک کیف پول به کیف پول دیگر، پرداخت سریع و راحت خدمات بدون نیاز به طی فرآیند ودریافت و ورود رمز دوم و ... را در اختیار کاربران قرار می دهد.

 • اخذ مجوز شرکت معتمد مالیاتی (TSP)

  مشارکت در اجرای طرح پایانه فروشگاهی و اخذ مجوز به عنوان اولین شرکت معتمد مالیاتی (TSP) ثبت شده

 • پیاده سازی و اجرای طرح حافظه مالیاتی ( سامانه نرم افزااری سنام) و طرح پایانه های فروشگاهی سازمان امور مالیاتی (سامانه نرم افزاری سیم)

  شرکت پیشخوان الکترونیک ایرانیان به عنوان تنها شرکت ثبت شده در کنار سایر 12 شرکت ارائه کننده خدمات پرداخت نرم افزار های لازم جهت پروژه پایانه فروشگاهی و حافظه مالیاتی را تولید و به تایید سازمان امور مالیاتی نمود که در حال حاضر دفاتر پیشخوان سراسر کشور امکان پرداخت صورتحساب و ثبت پایانه فروشگاهی خود را با استفاده از این نرم افزار در سامانه امور مالیاتی دارا می باشند.

 • اپلیکیشن پرداخت با نام تجاری "پاپ"

  راه اندازی اپلیکیشن پاپ به منظور در دسترس بودن خدمات در هر لحظه و با استفاده از تلفن همراه که در حال حاضر خدماتی از قبیل احراز هویت برای سازمان های گوناگون(از جمله وزارت کار، فدراسیون فوتبال و ...) ، پرداخت قبوض خدماتی، پرداخت قبوض تلفن می باشد که با توجه به مجوز های امنتیتی اخذ شده برای این اپلیکیشن به زودی در فاز توسعه بسیاری خدمات اضافه خواهند شد و ارتباط این نرم افزار با سایر سامانه های ارتباط به مشتریان شرکت پیشخوان الکترونیک ایرانیان نیز به منظور تسهیل کاربری برای مشتریان انجام خواهد

 • عوارض شهرداری

  قابلیت پرداخت خدمات شهرداری از جمله عوارض شهرداری با استفاده از ابزارهای پرداخت شرکت پیشخوان الکترونیک ایرانیان وجود دارد.

 • ارائه خدمت پرداخت ویژه بر روی درگاه پرداخت اینترنتی برای دانشگاه آزاد اسلامی و آزمایشگاه های سازمان غذا و دارو

  با توجه به انعطاف پذیر بودن درگاه پرداخت اینترنتی شرکت پیشخوان الکترونیک ایرانیان و قابلیت سفارشی سازی و پیاده سازی در محیط های برنامه نویسی گوناگون و همچنین امکان ارائه خدمات به صورت شناسه دار و یا سرویس شبا-مبلغ برخی از سازمان ها بر اساس نیاز خود اعلام نموده و بر همین اساس سرویس مربوط برای پرداخت خدمات در درگاه پرداخت اینترنتی ارائه گردید.

 • ارائه خدمات پرداخت به ادارات گمرک جمهوری اسلامی ایران

  امکان پرداخت هزینه های خدمات گوناگون گمرک جمهوری اسلامی ایران از جمله فروش پلمپ، وزن کشی و باسکول، فروشگاه های تعاونی و رستوران های گمرک و ... با استفاده از ابزار های پرداخت همانند IPG،POS بر اساس نیازمندی گمرک و با استفاده از فناوری های و روش های نوین پرداخت کشور

 • ایجاد زیرساخت اخذ وجوه خدمات برای شرکت سپندار

  شرکت پیشخوان الکترونیک ایرنیان با همکاری شرکت سپندار امکان دریافت وجوه خدمات حمل و نقل در پایانه های اتوبوسرانی سراسر کشور را فراهم نمود

 • سامانه خدمات متمرکز ثبت احوال

  در حال حاضر سامانه ای جهت دریافت وجوه خدمات ثبت احوال طراحی و تدوین گردیده است که امکان دریافت تعرفه خزانه هر خدمت را به صورت جداگانه و به صورت شناسه دار دارا می باشد

 • دانشگاه های علوم پزشکی

  شرکت پیشخوان الکترونیک ایرانیان زیر ساخت لازم جهت انجام پرداخت شناسه دار برای دانشگاه علوم پزشکی را ایجاد نمود که در حال حاضر پرداخت هزینه های این دانشگاه ها از طریق زیر ساخت فراهم شده انجام می گردد.

 • فراهم نمودن زیرساخت اخذ وجوه دولتی برای شرکت پست جمهوری اسلامی ایران

  شرکت پیشخوان الکترونیک ایرانیان با همکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران امکان دریافت وجوه دولتی برای خدمات پستی قابل ارائه در دفاتر پیشخوان سراسر کشور را فراهم نمود

 • باشگاه مشتریان

  باشگاه مشتریان محلی برای گردآوری مشتریان در کنار هم به منظور نگهداری اطلاعات مشتریان، ایجاد ارتباط دو طرفه و تعاملی با ایشان و به طور خلاصه درگیر کردن مشتری (به معنای مثبت آن یعنی ارتباط دائمی) با برند، شرکت و محصولات و خدمات است. شرکت پیشخوان الکترونیک ایرانیان زیر ساخت کامل ارائه خدمات باشگاه مشتریان بر اساس سناریو های مختلف درخواستی سازمان ها از جمله فروش تخفیفی، امتیازی، تقسیط و ... می باشد.

 • اتصال به سامانه خزانه بانک مرکزی و بیتا وزارت اقتصاد و دارایی

  به منظور دریافت شناسه خزانه و انجام پرداخت های شناسه دار خزانه فرآیند اتصال به سامانه بیتا وزارت اقتصاد و دارایی به انجام رسید که امکان پرداخت برای خدمات دولتی و در واقع کلیه خدمات شناسه دار امکان پذیر است.

 • بهره برداری و راه اندازی سامانه سیپا (سامانه یکپارچه پرداخت پیشخوان الکترونیک) و پرداخت های خزانه

  این محصول برمبنای خدمات ،محصولات و ردیف های درآمدی امکان تولید شناسه های منحصر به فرد خزانه بانک مرکزی را دارا می باشد و با توجه به ابزارهای متصل به نرم افزار امکان پرداخت آن شناسه ها نیز از طریق ابزارهای مختلف پرداخت از جمله:درگاه پرداخت اینترنتی و دستگاه کارتخوان ،کیوسک ها و...وجود دارد. هدف از تولید این محصول یکپارچه سازی پرداخت های سازمان ها ،موسسات و ارگان ها برمبنای محصولات و خدمات مصورسازی اطلاعات و داده های پرداختی مربوط به محصولات وخدمات،ارائه راهکارهای تحلیلی داده ها و اطلاعات می باشد. از جمله سازمان های بهره بردار از این سرویس شرکت پیشخوان الکترونیک ایرانیان می توان به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان ثبت احوال، دانشگاه آزاد اسلامی، گمرک جمهوری اسلامی و ... اشاره نمود