سوالات متداول پورتال پذیرندگان

در صورتی که جوازکسب به نام شرکت باشد در بخش ثبت نام حقوقی و در صورتی که جواز کسب به نام شخص یا فرد باشد در بخش ثبت نام حقوقی باید ثبت نام نمود.

بخش سازمان دولتی مربوط به بخش ها و ارگان های دولتی بوده و دفاتر پیشخوان به هیچ عنوان نباید در این بخش ثبت نام نمایند.

در صورتی که نیازمند دریافت دستگاه کارتخوان (پوز) هستید می بایست گزینه “درخواست دستگاه کارتخوان (POS)” را انتخاب نمایید.

لازم به ذکر است دستگاه کارتخوان پیشخوان علاوه بر انجام عملیات سایر دستگاه های کارتخوان مانند: خرید، مانده موجودی، شارژ و پرداخت قبض امکان پرداخت خدمات پیشخوان را نیز دارا می باشد.

در صورتی که متقاضی استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی می باشید، گزینه درخواست درگاه پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید.

صرفا اولین بار می بایست از منوی ثبت نام استفاده نمود و در مراجعات بعدی جهت ورود به پرتال پذیرندگان می بایست از منوی ورود استفاده نمود.

در صورتی که بیش از 20 دقیقه در منوی مربوط زمان سپری کرده باشید، کاربری شما از پرتال خارج شده و امکان اعتبارسنجی کد پستی وجود نخواهد داشت، به همین منظور می بایست مجددا وارد پرتال شده و فیلد های هریک از منوها را در زمان کوتاه تری تکمیل نمایید.

  • با توجه به بررسی سیستمی اطلاعات مالیاتی میبایست کد پستی، شناسه/کد ملی و شماره پیگیری پیش ثبت نام مالیاتی دقیقا مطابق اطلاعات ثبت شده در سازمان امور مالیاتی باشد.

  • آدرس و کد پستی وارد شده می بایست دقیقا مربوط به محل دفتر باشد تا از بروز مغایرت های احتمالی جلوگیری شود.

  • حتما حساب مربوط به بانک های اعلام شده در پرتال پذیرندگان معرفی گردد.

  • مدارک مورد نیاز برای بارگذاری را به صورت کامل بارگذاری نمایید

  • هنگام ارسال مدارک از کپی برابر اصل بودن مدارک اطمینان حاصل نمایید.

با ورود به درگاه epishkhan.ir و انتخاب منوی “پیشخوان الکترونیک”، برروی گزینه دریافت قرارداد کلیک نموده و پس از ورود به سامانه IEC24، گزینه ” درخواست پذیرندگان پایانه فروش ویژه پیشخوان” را انتخاب نموده و وارد بخش ثبت نام پرتال پذیرندگان شوید.

بخش حقوقی: شناسه ملی شرکت (شماره ای یازده رقمی است که منحصر به فرد برای شخص حقوقی در شهرستان محل ثبت است)، کد ملی مدیرعامل یا یکی از صاحبان امضا، شماره همراه تحت مالکیت کد ملی ثبت شده

بخش حقیقی: کد ملی صاحب جواز کسب، شماره همراه تحت مالکیت کد ملی ثبت شده

سازمان دولتی: شناسه ملی سازمان، کد ملی نماینده، شماره همراه تحت مالکیت کد ملی ثبت شده

تذکر مهم 1: شماره همراه وارد شده در این بخش به عنوان مرجع اطلاع رسانی ها و پیگیری ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت، در نتیجه تبعات عدم توجه به پیگیری ها و اطلاع رسانی های انجام شده به شماره همراه مربوط بر عهده خود شخص است.

تذکر مهم 2: اطلاعات وارد شده در این بخش برای ثبت درخواست قابل تغییر نبوده، فلذا در ورود آنها بسیار دقت نمایید.

تذکر مهم 3: هرگونه مشکل در فرآیند ورود اطلاعات، عدم دریافت پیامک، بروز خطاهای نامشخص را با یکی از شماره های تماس و داخلی 3 واحد امور قرارداد ها مطرح نمایید.

کلیه پیگیری ها و اطلاع رسانی ها از طریق سه مرجع: سایت iec24.com ، شماره تلفن‌های موجود در بخش تماس با ما و شماره پیامک 500043200 انجام خواهد شد. هر گونه تغییر در مراجع نام برده از طریق سایت iec24.com اطلاع رسانی خواهد شد.

خیر، با ثبت نام در پرتال پذیرندگان تنها کاربری شما در پرتال پذیرندگان ایجاد خواهد شد و جهت استفاده از خدمات می بایست حتما درخواست ابزار پذیرش (دستگاه کارتخوان، درگاه پرداخت اینترنتی یا …) را ثبت نمایید.

باید با مراجعه به پرتال پذیرندگان در ستون انتهایی ردیف درخواست ثبت شده، فایل قرارداد را پرینت نموده و پس از مهر و امضا همراه سایر مدارک(کپی برابر اصل) برای این شرکت ارسال نمایید.

اشخاص حقوقی که محل ثبت شرکت با محل دفتر متفاوت است می بایست ابتدا اطلاعات شرکت را سیستم مالیات ثبت نموده و دفتر را نیز به عنوان شعبه ثبت نمایند. آدرس معرفی شده به این شرکت به منزله محل نصب دستگاه بوده و می بایست حتما در سازمان امورمالیاتی نیز به ثبت رسیده باشد.